Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96284
Stary 03.12.2024, 16:37
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wolfy my mamy ławkę rezerwowych. Nawet mamy głębszy skład. Problem w tym, że klasycznie jest on źle zbudowany, czego idealnym podsumowaniem jest przedłużanie kontraktów takim tuzom jak Łasicki czy Broda.
Mamy na niektórych pozycjach falszywy problem bogactwa. Dużo nazwisk, mało jakości.
Ale akurat na pozycji DP jest jeden Carbo, bo awizowany tak Sukiennicki okazał się pozorantem jak Sapała.

P.S. To jest zabawne że w temacie pucharowym Karherop pisze że Carbo musi grać jeśli mamy mieć szansę z Polonią, ale już w transferowym ważniejszy jest szósty (po Kuziemce) skrzydłowy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.12.2024 o godz. 09:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując