Tak na szybko rzuciłem okiem na długość kontraktów - TM. Otóż mamy 4 zawodników podpisanych do 30 Czerwca 2027.
Są to:
Rodado / Duda / Kutwa / Letkiewicz.
Trochę szczęka (dolna) mi opadła bo ktoś chyba zapomniał że tu jest Wisła, poproszę Młyńskiego i Fazgalica przedłużyć !!
