Vuko napisał(a):

|
Kutwa powinien się ogrywać na stoperze, a nie być rzucany po pozycjach, to może sprzedamy go za parę mln euro.
|

Kolega ma fantazję.
Parę mln euro to może jak szybko awansujemy do extra, potem zajmiemy w niej miejsce na pudle, i jeszcze od razu wejdziemy do grupy co najmniej ligi Europy po wybijającej się grze Mariusza. No i jeszcze pasowałoby żeby w tym momencie MK miał max 25 lat.
Prawdopodobne?