pepe72 napisał(a):

|
Jest Duda, Ikbekeme, Carbo na dwa miejsca do środka. Również może tam grać Sukiennicki czy Alfaro.
|
Zapomniałeś o Fazlagiciu, równie mocna kandydatura.
Żaden nie jest w stanie zastąpić Carbo. Igbekeme - tak, Marka - nie.
Mieliśmy dyskusję n.t. czemu Sukiennicki nie zastąpi Carbo, nie chce mi się powtarzać.
@Karherop - nie musi być klasy Carbo. Byle ogarniał DP.
Moim zdaniem głupim pomysłem jest ściąganie skrzydłowego który na 99% będzie taki jak reszta (bo to jest nasz przedział finansowy) i liczenie że Carbo nie będzie łapał kartek ani kontuzji, bo jak wypadnie to jesteśmy w dupie...
Strasznie lekkomyślne podejście.