Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96273
Stary 02.12.2024, 20:29
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jest Duda, Ikbekeme, Carbo na dwa miejsca do środka. Również może tam grać Sukiennicki czy Alfaro.
Zapomniałeś o Fazlagiciu, równie mocna kandydatura.
Żaden nie jest w stanie zastąpić Carbo. Igbekeme - tak, Marka - nie.
Mieliśmy dyskusję n.t. czemu Sukiennicki nie zastąpi Carbo, nie chce mi się powtarzać.

@Karherop - nie musi być klasy Carbo. Byle ogarniał DP.
Moim zdaniem głupim pomysłem jest ściąganie skrzydłowego który na 99% będzie taki jak reszta (bo to jest nasz przedział finansowy) i liczenie że Carbo nie będzie łapał kartek ani kontuzji, bo jak wypadnie to jesteśmy w dupie...

Strasznie lekkomyślne podejście.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.12.2024 o godz. 20:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując