Karherop napisał(a):

I zaczalbym od tego ze nie stać nas na trzymanie dwoch pilkarzy klasy Carbo w kadrze.
Jak bedzie trzeba zeby wszedl ktos na ostatnie 5 minut na obrone wyniku to niech nawet Biedrzycki wchodzi.
|
Kontuzje, mówi to panu coś, panie Ferdku?