pepe72 napisał(a):

|
Jest Duda, Ikbekeme, Carbo na dwa miejsca do środka. Również może tam grać Sukiennicki czy Alfaro.
|
I zaczalbym od tego ze nie stać nas na trzymanie dwoch pilkarzy klasy Carbo w kadrze.
Jak bedzie trzeba zeby wszedl ktos na ostatnie 5 minut na obrone wyniku to niech nawet Biedrzycki wchodzi.