Jagul napisał(a):

|
Kuba powinien być pierwszy, który naciska wiochmena Kuleszę w sprawie zakazu wyjazdów. Gość z takim potencjałem marketingowym i medialnym bardzo szybko by naprostował discopolowca z Białegostoku.
|
O to to.
Obstawiam ze jedna konferencja prasowa wywolana przez JB i temat bylby w ciągu 2 tygodni zalatwiony.