Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5984
Stary 02.12.2024, 09:14
Warto sobie zadac pytanie kto w ostatnich powiedzmy 10 latach w Polsce wykupil klub na tym poziomie rozgrywkowym (esa/1 liga) i dał mu wielomilionowe wsparcie.

Byly podmioty ktore inwestowaly/inwestuja w kluby od zera (Kwiecien, Jakubas, inwestorzy w Hutniku, Tychach) albo podmioty ktore kupuja trupy i dryfuja z nimi byle jak (Lechia x2, Korona).

Tymczasem mamy na rynku sytuacje w ktorej sa dwa podmioty oricjalnie wystawione na sprzedaz (craxa, Ślask) i 1 ligowa Wisla w ktora trzeba wpakowac nie mniej, a do tego jeszcze wydobyc ją z 1 ligi.

Wiem, że weszlismy w grudzien, ale ani w tym, ani tym bardziej w 2025 roku nic sie w tym temacie nie wydarzy.
Odpowiedz cytując