Witalis napisał(a):

Patrzac na naszą obecna taktyke to potrzebujemy po prostu PŚO żeby zluzować w koncu Jarocha
Ostatnio Colley mówił że po nowym roku chce wejsc powoli w trening, patrzac na jego determinację myślę że jeszcze nam w tym sezonie pomoże. Może w marcu/kwietniu będzie do gry.
Po tym jak sie ogarnal Kutwa to nie ma sensu sciagac typowego stopera
@wolfy
Oczywiscie ze kto by nie przyszedł bedzie w jakims stopniu wybrakowany. Co nie znaczy ze nie warto szukac i probowac. Basha ma do zrobienia 2-3 transfery wiec mam nadzieje ze po prostu dobrze trafi. Mial kilka miesiecy żeby dokonac dobrej selekcji.