Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 01.12.2024, 23:22
Cziczkan na pewno zagra bo w pucharach gramy zawsze drugim bramkarzem.
Zrobił się drugim, nie do końca za własne zasługi, ale młody Letkiewicz skutecznie go posadził na ławce.

Co do reszty propozycji to zastanowił bym się czy na pewno Carbo od początku. James musi odpocząć, bo idzie mu coraz gorzej. Ale jeśli miałbym wybierać to posadziłbym Ikbekeme raczej na meczu ligowym. Pytanie czy Duda wytrzyma trzy mecze co 3 dni. Carbo-Duda to nasz chyba najlepszy środek więc trzeba dać pograć zmiennikom.

Z drugiej strony, Polonia ma krótką ławkę więc pytanie kogo wystawi we wtorek, a kogo w piątek.
Może bym dał na początek nawet naszych rezerwistów. A jak będzie to źle wyglądało to zawsze jest 5 zmian. Kto by u nas nie grał to przez 45 minut nie roz...wali tak meczu by się nie dało tego odrobić w drugiej połowie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.12.2024 o godz. 23:25.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując