Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5980
Stary 01.12.2024, 23:03
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Niecały rok temu. I ledwie parę miesięcy po tym, jak zmienił się (w sumie nawet dopiero jest na etapie zmieniania się) właściciel Comarchu, czyli właściciel właściciela Cracovii.

I właśnie o to chodzi. Że jak chcesz sprzedać klub, ale tak naprawdę chcesz i naprawdę sprzedać, to działasz w tym kierunku. Tak naprawdę działasz. I wtedy okazuje się, że są potencjalni inwestorzy na klub w Polsce, podobno nawet poważni.

Pytanie otwarte w związku z tym: na ile najpierw trio, potem rozszerzone trio, a na koniec JK tak naprawdę kiedykolwiek chcieli sprzedać klub.

No chyba że Twój wpis zmierza do tego, że Wisłę sprzeda rodzina JK dopiero po jego śmierci. Ponieważ nie życzę chłopu śmierci, wolałbym jednak żeby szukał poważnych inwestorów na tu i teraz.
śp. Fifi złapał takiego bakcyla, że jakby żył to by Craxy nie sprzedał.
Jak na razie "poważny inwestor" w Lechii okazał się nie do końca poważny. Więc ja osobiście wolę Jarka, ze wszystkimi jego wadami.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując