Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
koszulka powinna być polskiej firmy koniec kropka, a jak krakowskiej to już wogle bajka
|
a to dlaczego?
i jeszcze raz zapytam zbiorczo: skąd w ogóle info o 4F? Ktoś coś rzucił, a tu już analiza gdzie szyją koszulki.
Uwaga, mam njusa:
Na 90% od przyszłego sezonu nowym sponsorem technicznym będzie Nike.