Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5290
Stary 01.12.2024, 14:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
koszulka powinna być polskiej firmy koniec kropka, a jak krakowskiej to już wogle bajka

a to dlaczego?

i jeszcze raz zapytam zbiorczo: skąd w ogóle info o 4F? Ktoś coś rzucił, a tu już analiza gdzie szyją koszulki.


Uwaga, mam njusa:

Na 90% od przyszłego sezonu nowym sponsorem technicznym będzie Nike.
Odpowiedz cytując