Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
koszulka powinna być polskiej firmy koniec kropka, a jak krakowskiej to już wogle bajka
|
Wiesz, że 4f gryzło się teraz z maratonem warszawskim, kiedy wyszło że jadą na famie Produkt Polski a koszulki przyszły z Azji?
Jak dadzą dużo lepsze warunki to ok, ale Raków który miał byc ich dopieszczoną wizytówką dosc szybko ich odpalił wiele mówi...