Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5964
Stary 01.12.2024, 13:27
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sąsiadkę sprzedadzą tylko dlatego, że umarł Filipiak.
Niecały rok temu. I ledwie parę miesięcy po tym, jak zmienił się (w sumie nawet dopiero jest na etapie zmieniania się) właściciel Comarchu, czyli właściciel właściciela Cracovii.

I właśnie o to chodzi. Że jak chcesz sprzedać klub, ale tak naprawdę chcesz i naprawdę sprzedać, to działasz w tym kierunku. Tak naprawdę działasz. I wtedy okazuje się, że są potencjalni inwestorzy na klub w Polsce, podobno nawet poważni.

Pytanie otwarte w związku z tym: na ile najpierw trio, potem rozszerzone trio, a na koniec JK tak naprawdę kiedykolwiek chcieli sprzedać klub.

No chyba że Twój wpis zmierza do tego, że Wisłę sprzeda rodzina JK dopiero po jego śmierci. Ponieważ nie życzę chłopu śmierci, wolałbym jednak żeby szukał poważnych inwestorów na tu i teraz.
Odpowiedz cytując