Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5287
Stary 01.12.2024, 13:20
Nie jesteśmy Barceloną czy Realem, tylko I-ligowym klubem z Polski. Stroje, w jakich gramy, mają trzeciorzędne znaczenie.

Mamy ogromne długi, więc jeśli 4F daje dużo lepszy finansowo deal, niż Adidas/Nike/Macron, to bierzemy 4F. Nie sądzę, że zaprojektują dla nas kompletny shit, bo się to po prostu nie sprzeda i w plecy będzie zarówno 4F, jak i Wisła.

Ewentualny kontrakt też nie będzie na 20 lat, więc jak się trochę finansowo odkujemy, to można się rozejrzeć za czymś lepszym.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując