azor napisał(a):

Zapomniałem, że trzeba z Toba precyzyjnie....
wyjaśnij proszę w jaki sposób AI i analizy statystyczne STWORZONE PRZEZ KRÓLEWSKIEGO są obecne w funkcjonowaniu klubu?
Sportrackery to norma w każdym klubie. Ty sugerujesz, że Królewski wynalazł coś nowego. Co?
|
Nie wynalazł, chociaż może już wynalazł.
Zaprzęgnięcie AI do analizy danych ze sporttrackerów. To jest moim zdaniem i mam wrażenie, że Królewskiego też innowacja którą możemy wprowadzić dla przyspieszenia rozwoju w Wiśle. Oczywiście pewnie już istnieją programy do takiej analizy, ale nasz prezes ma ambicje zrobić lepsze, bardziej funkcjonalne, na przykład wypluwające poziom obciążeń treningowych dla każdego zawodnika, na podstawie danych z ostatniego meczu.