Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 01.12.2024, 11:40
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
4F nie no k..a szczyt marzeń. Masakra. Mam nadzieję, że się nie potwierdzi. Może niech Biedronka szyje albo Lidl?
Jak tylko dadzą w hurcie dobrą ofertę i klub zarobi, to dlaczego nie?
Co my jakieś snoby jesteśmy?

Tu chodzi o zarobek dla klubu, a nie bieganie w koszulce za 500zł na której klub zarobi 7zł.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując