leszekpw napisał(a):

|
4F nie no k..a szczyt marzeń. Masakra. Mam nadzieję, że się nie potwierdzi. Może niech Biedronka szyje albo Lidl?
|
Jak tylko dadzą w hurcie dobrą ofertę i klub zarobi, to dlaczego nie?
Co my jakieś snoby jesteśmy?
Tu chodzi o zarobek dla klubu, a nie bieganie w koszulce za 500zł na której klub zarobi 7zł.