wierność83 napisał(a):

|
Pamiętam te wypowiedzi sprzed 5-6 lat, że on/oni są tu na chwilę, mają uporządkować co się da i sprzedać klub. Mija 6 rok zaraz i nie zrobiono nic.. Sąsiadkę zaraz sprzedadzą w w kilka miesięcy bez setek zapowiedzi itp., zrobili swoje, uporządkowali bajzel i koniec.
|
Sąsiadkę sprzedadzą tylko dlatego, że umarł Filipiak.