|
a mi sie zawsze marzył adidas orginals , tylko kiedyś to było nierealne, a teraz najwyrazniej juz w marketingu w adidasie pracuja ludzie ok 40stki i widza ten potencjał , wiec na zachodzie juz daja znaczki orginalsa
no ale 4F to dla mnie super wiadomość, to kolejny element wstawania z kolan
jakoś Dania gra Hummelu nie w adidasie, Włochy zawsze jakieś Lotto czy Kappa etc
|