Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5276
Stary 01.12.2024, 10:57
a mi sie zawsze marzył adidas orginals , tylko kiedyś to było nierealne, a teraz najwyrazniej juz w marketingu w adidasie pracuja ludzie ok 40stki i widza ten potencjał , wiec na zachodzie juz daja znaczki orginalsa


no ale 4F to dla mnie super wiadomość, to kolejny element wstawania z kolan

jakoś Dania gra Hummelu nie w adidasie, Włochy zawsze jakieś Lotto czy Kappa etc
Odpowiedz cytując