Witalis napisał(a):

|
W tico Polonia zdobywała mistrza.
|
zgadza się
Cytat:
|
Były jeszcze hummel, jako, joma, też źle mi się kojarzyły. Generalnie wszystko, co przerobiła Korona Kielce albo Polonia Warszawa wyglądało źle - oj nie mieli oni tam szczęścia.
|
wczesny hummel - zgadzam się, ale od tamtej pory trochę się wyspecjalizowali, dedykowane designy, fajna jakość i możliwość pojechania lekko retro, w podobną stronę idzie Capelli (ale słabsza jakość i podobny bazarowy feel do 4F)
ze względów estetycznych i jakościowych to dla mnie krok w tył, ale zakończmy tę fascynującą dyskusję stwierdzeniem, że chyba faktycznie idzie wyłącznie o finanse - pewnie w hurcie te koszulki będą tańsze i klub więcej zarobi na marży
tak mi się wydaje