Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5274
Stary 30.11.2024, 23:53
Witalis napisał(a):Wyświetl post
W tico Polonia zdobywała mistrza.
zgadza się

Cytat:
Były jeszcze hummel, jako, joma, też źle mi się kojarzyły. Generalnie wszystko, co przerobiła Korona Kielce albo Polonia Warszawa wyglądało źle - oj nie mieli oni tam szczęścia.
wczesny hummel - zgadzam się, ale od tamtej pory trochę się wyspecjalizowali, dedykowane designy, fajna jakość i możliwość pojechania lekko retro, w podobną stronę idzie Capelli (ale słabsza jakość i podobny bazarowy feel do 4F)
ze względów estetycznych i jakościowych to dla mnie krok w tył, ale zakończmy tę fascynującą dyskusję stwierdzeniem, że chyba faktycznie idzie wyłącznie o finanse - pewnie w hurcie te koszulki będą tańsze i klub więcej zarobi na marży
tak mi się wydaje
Odpowiedz cytując