Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 30.11.2024, 23:49
W tico Polonia zdobywała mistrza.


Były jeszcze hummel, jako, joma, też źle mi się kojarzyły. Generalnie wszystko, co przerobiła Korona Kielce albo Polonia Warszawa wyglądało źle - oj nie mieli oni tam szczęścia.
Odpowiedz cytując