Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5944
Stary 30.11.2024, 23:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I zleciał z tym Orlenem z ligi z szóstym budżetem, faktyczne wyczyn
Jarek z pierwszym budżetem w 1 lidze za to nie może awansować

Drozd napisał(a):
Sam idź spać bo bredzisz. Wcześniej Jaro był słupem, mieć pretensje do słupa zamiast do tych co decydowali może mieć tylko ...
A to ktoś mu przyłożyć procę do skroni i zmusił do bycia słupem? Uważam, że rządzy klanu Błaszczykowskich były fatalne, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia tego, że Królewski wtedy nie krzyknął choć raz veto. Biorąc pod uwagę obecny status właścicielski, wychodzi na to, że Jarosław jest miękką fają robiony i w momencie gdy ma naprzeciw większe "ego" to siedzi cicho. I czeka. Żeby wszystkich wykosić. Bodajże Zarzeczny kiedyś powiedział o Kołtoniu, że jak został naczelnym PS to zwalniał wszystkich zdolniejszych od siebie. W tym sprzątaczkę.
Odpowiedz cytując