Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
5941
30.11.2024, 23:00
A królewski stał z boku i się przyglądał jak spadamy, a w głowie układał już plan z alfonsem z kostaryki który pozwoli nam osiągnąć historyczne 10 miejsce w 1 lidze.
Idź już lepiej spać.
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94