Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5936
Stary 30.11.2024, 22:28
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego jedyna nadzieja w mediach ogólnopolskich, bo jak widać pytań nie stawiają ani dziennikarze lokalni ani organizacje kibicowskie. A ja bym się chciał dowiedzieć co trwałego wypracowano przez lata jak Królewski był już samodzielnym właścicielem, jaki jest plan na kolejny rok, dwa, trzy lata. A tu mało kto zwraca uwagę na takie fundamentalne kwestie.
A co wypracowano kiedy rodzinka była u władzy? Jaki był plan? A wtedy była jeszcze kasa z C+.

Co wypracowano? Są rezerwy, które awansowały, zgodnie z ostatnim raportem na wypłaty idzie około 50% przychodów co jest rewelacyjnym wynikiem. Podpisano Rodado na 3 lata, Carbona 2, Dude, Kutwe, Letkiewicza. Doprowadzono do realnej rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie. Systematycznie odchodzą piłkarze na sztukę, obciążający budżet. Graliśmy w pucharach pierwszy raz od 12 lat, wypadliśmy nadspodziewanie dobrze. Na wiosnę mamy realne szanse powalczyć o awans we wtorek się okaże czy również o obronę PP. Drużyna gra na tyle efektownie że kibice chętnie chodzą na mecze. Jednym słowem staczanie się zostało zatrzymane, teraz czas na rozwój.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując