|
Dlatego jedyna nadzieja w mediach ogólnopolskich, bo jak widać pytań nie stawiają ani dziennikarze lokalni ani organizacje kibicowskie. A ja bym się chciał dowiedzieć co trwałego wypracowano przez lata jak Królewski był już samodzielnym właścicielem, jaki jest plan na kolejny rok, dwa, trzy lata. A tu mało kto zwraca uwagę na takie fundamentalne kwestie.
|