Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96238
Stary 30.11.2024, 21:08
w zimie trzeba poszukać prawego obrońcy. skoro gra słabiutki Jaroch to jak słabi są Wiśniewski i Szot? do tego dwóch skrzydłowych. Niby są Alfaro Baena Kiss Duarte a tak naprawdę są oni wszyscy bardzo słabi. Ciekawe jakby Kiakos zagrał jako lewy obrońca a Mikulec jako lewy pomocnik?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując