|
w zimie trzeba poszukać prawego obrońcy. skoro gra słabiutki Jaroch to jak słabi są Wiśniewski i Szot? do tego dwóch skrzydłowych. Niby są Alfaro Baena Kiss Duarte a tak naprawdę są oni wszyscy bardzo słabi. Ciekawe jakby Kiakos zagrał jako lewy obrońca a Mikulec jako lewy pomocnik?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|