Wyświetl pojedynczy post
leo.w.starski
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Miasto skarbów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 30.11.2024, 16:36
Stabilizacja składu i automatyzmy to rzecz bardzo nam potrzebna.Mieszanie pozycjami wprowadza chaos i zamieszanie.Mikulec na lewej stronie jest najlepszy na tej pozycji w 1 lidze i niech tu gra. Dziś remis nie do zaakceptowania . Ta drużyna może na wiosnę nadgonić 6-9 punktów ale nie 15 .
Gdzie twa korona amiko z Poznania , gdzie twoje mistrzostwo , pyro zaje..........ana
Odpowiedz cytując