Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 30.11.2024, 14:05
Szacun dla drozda za tak wzorowe dawanie się robić w chuja.
Ktoś kto nie rozumie jaką wielopoziomową grę prowadzi tutaj Królewski jest już stracony. Jakby odstawić na bok emocje, problemy i marzenia związane z kibolami, 2019 rokiem, Wisłą w stadium upadku i akcją ratunkową to jakoś dziwnie wszystko tak się ułożyło, że zwycięsko z całego boju wyszedł Królewski, który trzyma sobie Wisłę w I lidze, bawi się w półboga, mami idiotów, łechta swoje ego na X, jest wielkim ratownikiem z głośnikiem w szatni, wielkim mówcą po porażkach na gnieździe i wyjebał wszystkich tzn Jażdżyńskiego, Moskala, Obidzińskiego itd bez mydła. A efekt finalny jest taki, że ciągle bredzi o jakichś podchodach o nowoczesnej Wiśle, AI, kąkuteryzacji, chce sobie z Wisły zrobić eksperyment - chociaż on o tym mówi ale nic w tym temacie isę nie dzieje.
Trudno oprzeć się wrażeniu, że jesteśmy w rekach zakompleksionego szaleńca, który myśli, że na nowo odkryje Amerykę czyli znjdzie jakieś utopijne, idealne rozwiązania na budowę od A do Z klubu i osiągnięcie sukcesu, przy okazji podbija swoje ego tym, że ma władzę i jest na świeczniku.

Kilka lat ratowania klubu i 2 samodzielne lata Królewskiego to nadal:
- przepłacona kadra, za wysoki budżet płacowy
- brak ławki rezerwowych
- za duża ilość zawodników
- brak struktur
- brak jakiegokolwiek planu
- balansowanie na skraju upadku (każdy kolejny sezon bez awansu lub wygrania PP to krok od całkowitego upadku)
- większe długi

Czyli to co miało być naprawione od 2019 roku nawet nie ruszyło z miejsca. A jedyny powód do radości to wygrana PP i obecnie jedyna nadzieja to przypadkowy Jop na stanowisku trenera. Koniec końców cały plan na Wisłę, awans, oparł się na Jopie, który tu już dawno był, który doświadczenia w seniorskiej piłce jako trener miał zero, który raczej faworytem wielkich algorytmów Królewskiego by nie był xd
Przypominam, Jop wygrał tą kadrą co miał Rude 3/3 mecze rok temu xd Można ryzykować stwierdzenie, że mógł zrobić awans już w tamtym sezonie gdyby nie wymysły Zaskrońca z Rudym.

To jest tak żałosne, że aż śmieszne.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 30.11.2024 o godz. 14:12.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując