Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5929
Stary 30.11.2024, 13:47
Jeszcze a propos sąsiadki, Puls Biznesu wczoraj napisał, że w październiku mieli zaawansowane rozmowy z inwestorem z zachodniej Europy, temat na razie ucichł, bo czekają na oddłużenie klubu. To tyle jeśli chodzi o bajki Królewskiego, że nikt tu nie chce inwestować, bo np. samorządy pomagają klubom (co oczywiście jest naganne). Po prostu jak masz ułożony i uporządkowany klub, z jakimiś perspektywami, aktywami, z dużego miasta, bazą kibiców to kupca znajdziesz.

I Królewskiego warto konfrontować w takich tematach, a nie pytać infantylnie "gdzie som transfery" - tylko co zrobiono w Wiśle, aby ją zrestrukturyzować, ograniczyć zadłużenie, uporządkować, ok, chcesz kasę z Socios, ale co dalej? Bo mam wrażenie, że to cały czas taki show w mediach, a gdyby nie PP, który umówmy się był bardzo szczęśliwym przypadkiem, to w tabelkach byłoby jeszcze bardziej na czerwono.
Odpowiedz cytując