|
Mylicie Panowie przyczynę ze skutkiem. Jestem dziwnie spokojny, że i Wisła i Termalica wyraźnie poprawią swoją średnią w meczach domowych na wiosnę.
Ale to tylko wątek poboczny. Ważny jest wątek Ruchu, który miał skrajnie trudną rundę jesienną a i tak punktowo wypada na naszym poziomie co daje mu sporą przewagę na wiosnę. Oczywiście ważny będzie przebieg okienka ale tu i teraz to zdecydowanie jedna z 3 najlepszych drużyn ligi.
|