krysztal napisał(a):

Może wyjaśnisz na czym ten Axel miał polegać?

Trzeba być niedorozwiniętym umysłowo żeby fakt, że Wisłę na skraj bankructwa doprowadzili kibice, rozciągać na kibiców z sektora rodzinnego.
krysztal napisał(a):

Drozd oni byli najwierniejsi czy tak się tylko tytułowali?
Gdyby opinia o nich była opinią o wszystkich to pod koniec 2018 po Wiśle został by tylko lej.Przecież w akcje ratowania to się nawet kluby z a-klasy włączały czyli jednak ktoś odróżniał pospolita łobuzerkę od normalnych kibiców.
|
Ale nikt nie ratował kibiców tylko 112 letni najstarszy w Polsce klub, który na granicę bankructwa doprowadzili jego kibice. Wiadomo, że nie wszyscy tylko niewielki procent, a może promil, ale inicjatywa TrSpWa, która do tego doprowadziła była już szersza, czy nie? Dlatego takie było poruszenie w całej Polsce bo zwykłym ludziom nie mieściło się w głowie coś tak patologicznego. Grupka "najwierniejszych" postanowiła sobie dobrze żyć w okolicach klubu, przypuszczam, że nie oni pierwsi i nie ostatni, ale kaski brakło i sprawa się rypła.