|
Drozd oni byli najwierniejsi czy tak się tylko tytułowali?
Gdyby opinia o nich była opinią o wszystkich to pod koniec 2018 po Wiśle został by tylko lej.Przecież w akcje ratowania to się nawet kluby z a-klasy włączały czyli jednak ktoś odróżniał pospolita łobuzerkę od normalnych kibiców.
|