Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 29.11.2024, 21:54
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nazwales ich kibicami. Ja jestem kibicem, wszyscy tutaj sa kibicami. Ty podobno tez (dla mnie trollem). I piszesz, ze okradalismy nasz klub. I ze strzelalismy racami.
Ty masz zupelnie chlopie zaburzone rozumienie podstawowych pojec. Kibice...
Mało że kibice, to byli ci "najwierniejsi" kibice . Czyli ci którzy będą na stadionie jak już nikogo innego nie będzie. Jeżeli tego nie pojmujesz to nie ma o czym gadać. Dlatego nikt nie chciał brać nawet za darmo klubu z takimi kibicami. Niestety opinia o nich jest także opinią o Tobie i możesz sobie tupać i protestować, nic na to nie poradzisz. Więc powtarzam, nie bądź śmieszny z tymi żalami że jesteś inny.

To, że od dwóch lat podobnych akcji nie ma, że prezes ma odwagę iść z nimi rozmawiać jak z kibicami to właśnie sprawia że obraz Wisły jest bardziej cywilizowany. Finał na narodowym, wyjazdy pucharowe, wszystko to ma znaczenie. Oczywiście przytłaczająca większość odwiedzających stadion nigdy nie dawała powodów do złych ocen, ale łyżka dziegciu wiadomo co... a u nas to nie była łyżka tylko potężna warzecha.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując