Drozd napisał(a):

|
Tych, którzy strzelali racami we własny stadion, żeby prezesowi na złość zrobić, zupełnie nie biorąc pod uwagę jak to wpłynie na wizerunek Wisły. O innych patologiach powszechnie znanych nawet nie wspominam. Wystarczy konkretów?
|
Gdzie są te "poważne zasługi" królewskiego w tym że Wisła nie kojarzy się już z sarapatą, miśkiem czy dukatem? Dla mnie to jest zasługa całego wiślackiego środowiska, a nie Jarka, który prezesem jest od dwóch lat czyli w czasach gdy większość już dawno o miśku i ekipie zapomniała.