Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5915
Stary 29.11.2024, 21:03
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź i uzasadnić jak konkretnie Królewski działa żeby klub nie byl kojarzony z "bandyterką", i kogo konkretnie tą bandyterką nazywasz?

Tych, którzy strzelali racami we własny stadion, żeby prezesowi na złość zrobić, zupełnie nie biorąc pod uwagę jak to wpłynie na wizerunek Wisły. O innych patologiach powszechnie znanych nawet nie wspominam. Wystarczy konkretów?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.11.2024 o godz. 21:05.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując