pi0tr3k94 napisał(a):

|
Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź i uzasadnić jak konkretnie Królewski działa żeby klub nie byl kojarzony z "bandyterką", i kogo konkretnie tą bandyterką nazywasz?
|
Tych, którzy strzelali racami we własny stadion, żeby prezesowi na złość zrobić, zupełnie nie biorąc pod uwagę jak to wpłynie na wizerunek Wisły. O innych patologiach powszechnie znanych nawet nie wspominam. Wystarczy konkretów?