|
@Stelio
Mam inne zdanie.
Obecnie swiat jest tak zbudowany, ze pilka nozna to nie jest rozrywka ktora intesuje dzieciakow, a jesli interesuje to:
a) ich rodzice przekazali ta pasje, jak kibicowanie ekipie X
b) kibicuja druzyna na najwyzszym europejskim poziomie (Barcelona, Real, City itp) - bo jest to opakowane w atrakcyjna forme
Z racji tego że Wisla ma poteznie zbudowana baze kibicowska w wieku 30-60 lat, to żeby to stracić potrzeba dziesiatek lat gnicia w 1, 2 czy 3 lidze
Oczywiście nie pisze tego aby usprawiedliwić brak dzialan ze strony klubu, ale aby uspokoic .
Poki co gnijac w 1 lidze notujemy 4 frekwencje w Polsce.
|