Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5907
Stary 29.11.2024, 18:10
Dalej sa lata swietle za Wisla.
Gdyby u nas byla ekstraklasa to srednia frekwencja bylaby w okolicach 23 tys.
To jest ogromny kapital, nie tylko ludzki, ale takze pieniezny. Nie tylko z biletow, ale marketingu, reklam etc.

Tylko Wisla tego nie wykorzystuje. Bo przeciez my jestesmy klub ej aj. Niepotrzebni nam kibice i wykorzystanie tego potencjalu Jestesmy inni, nie?
Odpowiedz cytując