Dalej sa lata swietle za Wisla.
Gdyby u nas byla ekstraklasa to srednia frekwencja bylaby w okolicach 23 tys.
To jest ogromny kapital, nie tylko ludzki, ale takze pieniezny. Nie tylko z biletow, ale marketingu, reklam etc.
Tylko Wisla tego nie wykorzystuje. Bo przeciez my jestesmy klub ej aj. Niepotrzebni nam kibice i wykorzystanie tego potencjalu

Jestesmy inni, nie?