skarabeus napisał(a):

Nie zgadzam sie Piotrek.
Wisla ma do zaoferowania to co w sporcie najcenniejsze - kibiców. A raczej bazę kibiców. Pokaż mi inny klub, który ma taką frekwencję, 3 rok po spadku z najwyższej ligi. Wskażesz kluby typu Juventus, mające ogromny potencjał kibicowski.
Wisła to oczywiście nie tak półka, ale dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi nadal jest tu gdzie jest, a nie jest bankrutem.
Sąsiadka długo tego nie będzie miała, jeśli kiedykolwiek. Uwierz, że każdy kto kupuje klub i musi w niego wpomować ileś milionów chce widzieć na trybunach kibiców. I w kasie klubu hajs z nich. To nieodłączny i niezwykle ważny elementem układanki.
|
Zgadzam się, miałem napisać o historii i społeczności kibicowskiej, ale ten drugi wątek gdzieś mi uciekł. Tylko, że nawet w tym względzie trzeba docenić, że po drugiej stronie błon nastąpił spory progres.