wierność83 napisał(a):

|
Nie wiem czy np. Królewski w ogóle z kimś rozmawia czy jemu się to tak nie spodobało, że stawia warunek, że on tu musi być i rozwijać swoje AI. Czas chyba w końcu na jakieś zmiany.
|
na moje mamy za duże długi żeby ktoś to tak po prostu wziął, więc Jarek traktuje klub jak startup który udaje coś więcej niż czym naprawdę jest w nadziei, że ktoś z szeroko pojętego IT połasi się na data-driven klub