|
Taa.. inni, więksi, popularniejsi itp. Problem w tym, że to się nie bierze z próżni tylko jest np. efektem ery BC. Z każdym rokiem dalej od tych czasów, mając coraz silniejszego rywala, te przepływy kibicowskie i zdobywanie młodych będzie coraz trudniejsze. Aż wreszcie jak nic się z tym nie zrobi się wyrówna. I awans tu nie ma za wiele do rzeczy, po prostu Wisła w obecnym układzie nie jest i nie będzie w stanie skutecznie rywalizować, jest po prostu za biedna. ESA też co roku idzie w górę.
|