Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5889
Stary 29.11.2024, 13:27
A ja mysle, ze warto pisac jak jest, zeby ewentualni niezdecydowani mogli rozwazyc inna argumentacja niz ten propagandowy belkot co prawda czasu malo, ale ile moge to wchodze w dyskusje
Odpowiedz cytując