Nikt poza pinokiem nie deklarowal, ze umorzy swoje pozyczki.
Dlaczego zatem wymagasz od osob trzecich podejmowania takich samych decyzji, bo ktos cos powiedzial, i to jeszcze mieliby zrobic to pierwsi?
Ty masz jakies totalne zjebane myslenie. Pinokio powiedzial, ze umorzy, ale nie umorzyl, bo nie umorzyli najpierw inni, wiec jakby umorzyli inni a on by nie umorzyl, to wtedy mozna miec do niego pretensje. Ale poniewaz nikt nie umorzyl, to nie mozna wyciagac konsekwencji ze slow pinokia i miec pretensji, ze on nie umorzyl
No ku(%*#%wa hit robienia ku(%*rwy z logiki.
goebbels sie chowa i caluje cie po stopkach.
Gratuluje drozd. Eunuchy intelektualne, jak tu jeden wskakujacy i robiacy smrod raz na ruski rok jak slowa kierowane do kogos innego odbiera wobec siebie, moze sie na to zlapia, ale ludzie inteligentni zdecydowanie nie. Serio powinienes na x publikowac, tam znajdziesz poklask dla swoich bredni.