Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5881
Stary 27.11.2024, 22:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o to chodzi, że kamieni wydaje się ubywać...

Czyli dziękuj UEFIE
Aaaaa że dług Mandziary traktujesz jako dług po Cupiale? A to Królewski o nim nie wiedział, dowiedział się o w lipcu/sierpniu?

Jeśli nie wiedział - jest dzięciołem, jeśli wiedział i się nim tłumaczy - jest dzięciołem.

Mam nieodparte wrażenie, graniczące z pewnością, że Cupiał odpuścił swój dług względem TF po warunkiem, że resztę zaległości nowy właściciel ureguluje. Które w skali kasy którą wpompował w Wisłę - to śrubki.

I od razu odpowiadając - tak samo Wiślę (w pewnym zakresie) Cupiał pożyczał, jak Jarosław (całkowicie) pożycza obecnie.
Ostatnio edytowane przez azor : 27.11.2024 o godz. 22:49.
Odpowiedz cytując