Drozd napisał(a):

Właśnie o to chodzi, że kamieni wydaje się ubywać...
Czyli dziękuj UEFIE
|
Aaaaa że dług Mandziary traktujesz jako dług po Cupiale? A to Królewski o nim nie wiedział, dowiedział się o w lipcu/sierpniu?
Jeśli nie wiedział - jest dzięciołem, jeśli wiedział i się nim tłumaczy - jest dzięciołem.
Mam nieodparte wrażenie, graniczące z pewnością, że Cupiał odpuścił swój dług względem TF po warunkiem, że resztę zaległości nowy właściciel ureguluje. Które w skali kasy którą wpompował w Wisłę - to śrubki.
I od razu odpowiadając - tak samo Wiślę (w pewnym zakresie) Cupiał pożyczał, jak Jarosław (całkowicie) pożycza obecnie.