Drozd napisał(a):

|
Skoro są takie umowy podpisane że dopłacamy do kateringu to trudno się dziwić długom...
|
Przecież Królewski sam te umowy klepał jako członek rady nadzorczej.Faktycznie grosz do grosza i się to zbiera.Tak jak zbierają się na przedłużone kontrakty kontuzjowanych piłkarzy,kontrakty dla wynalazków takich jak Omrani czy płacenie jakiemuś naciągaczowi za treningi rzutów z autu.