Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.11.2024, 20:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zbyt lotny to kolego nie jesteś .

To piłkarzyki olewając swoje obowiązki zajebali sezon ligowy, Rude jedynie wygrywając z nimi PP udowodnił, że przyczyną ligowych kompromitacji są problemy wolicjonalne, zwyczajnie im się nie chce wkładać nogi, skakać do głowy itd. itp.
Dlatego doszło do czystki, najpierw jednej potem drugiej. Od tego czasu liderujemy w lidze.
A wiesz, że dobry trener to taki, który potrafi trzymać drużynę w ryzach, a nie pozwalać "piłkarzykom" wybierać sobie spotkań, w których warto się przyłożyć?

leszekpw napisał(a):
Czerpie od Rude plus wlozyl wlasny wkład chocby w dobór zawodników na poszczegolne pozycje. Jedno nie wyklucza drugiego. Tylko mądry trener potrafi uczyć się będąc asystentem (z wiedzą się nie rodzi), a za takiego uważam Jopa.
O podobieństwach pisał Markus, pogrzebiesz, znajdziesz. Słowo klucz, asymetria w ustawieniu.
Trochę to wbrew logice. Rozumiem, że wziął od Rude to co najlepsze, resztę odrzucił? Notował, notował i zapiski z PP zostawił, z ligi wyrwał z notatnika?
Odpowiedz cytując