leszekpw napisał(a):

|
Ale ty jesteś odklejeniec, nieźle się uśmiałem. Ty powinieneś Rude całować po stopach, że dzięki wygraniu PP Wisła finansowo egzystuje w tym sezonie.
|
Dobrze chociaż, że zgadzamy się, ze królewski jest kompletnym dyletantem w prowadzeniu klubu i utrzymujemy się finansowo na powierzchni tylko dzięki szczęśliwemu zdobyciu PP, którego królewski nie miał prawa zakładać.