leszekpw napisał(a):

|
Ale ty jesteś odklejeniec, nieźle się uśmiałem. Ty powinieneś Rude całować po stopach, że dzięki wygraniu PP Wisła finansowo egzystuje w tym sezonie.
|
Hmmm czyli przyznajesz, że Królewski nie jest w stanie ogarnąć płynności finansowej Wisły?