Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 27.11.2024, 20:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo zwyczajnie w przekroju całego meczu BYLIŚMY LEPSI. A byliśmy lepsi bo mieliśmy porządnego trenera i dobrą drużynę. Oczywiście jeżeli była drużyną, a nie zbieraniną leserów jak często bywało w lidze.
Czyli wystarczyło zmotywować zawodników do walki i z łatwością wygralismy PP, ale w lidze pozwoliliśmy się wyprzedzić 9 innym zespołom. To chyba jednak niezbyt porządny ten trener, ale dobrze ze przynajmniej coraz więcej osób się zgadza, że miał kadrę z którą awans to był obowiązek.
Odpowiedz cytując