Drozd napisał(a):

Bo zwyczajnie w przekroju całego meczu BYLIŚMY LEPSI. A byliśmy lepsi bo mieliśmy porządnego trenera i dobrą drużynę. Oczywiście jeżeli była drużyną, a nie zbieraniną leserów jak często bywało w lidze.
|
Czyli wystarczyło zmotywować zawodników do walki i z łatwością wygralismy PP, ale w lidze pozwoliliśmy się wyprzedzić 9 innym zespołom. To chyba jednak niezbyt porządny ten trener, ale dobrze ze przynajmniej coraz więcej osób się zgadza, że miał kadrę z którą awans to był obowiązek.