Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5860
Stary 27.11.2024, 19:51
zostały 3 mecze do końca rundy jesiennej, Jeżeli w klubie poważnie myślą o ekstraklasie to tej zimy trzeba zyskać przynajmniej dwóch zawodników na poziomie ekstraklasy, raz po to żeby pomogli w awansie który już na dzień dzisiejszy jest całkowicie realny chociaż dalej trzeba o niego mocno walczyć i na boisku i w właśnie w gabinetach, a dwa że jeśli by się udało awansować to będzie lżej w lecie zakontraktować kolejnych dwóch, trzech niż naraz pięciu. Wszystko pod warunkiem że na prawdę myślą o awansie a nie rzucają czczych słów ..
Oglądam czasami jakieś mecze eklapy wyrywkowo i to jest dużooo wyższy poziom niż to do czego przyzwyczaiła już mnie pierwsza liga, szczególnie góra tabeli fajnie gra w piłkę, aż miło się na to patrzy. Teksty o pustej kasie za 3 2 1 ..
Odpowiedz cytując