Temat
:
Mariusz Jop trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
15
27.11.2024, 19:46
Drozd
napisał(a):
Pytanie tylko czy wygranie PP to wina czy zasługa.
Kolejną zasługą Rude jest czystka po sezonie, niewystarczająca ale jednak.
Kolejną zasługą Rude jest przypomnienie, że fundamentem rozwoju jest praca na treningu i na meczu.
Kolejną zasługą Rude jest otworzenie oczu Królewskiemu, czego efektem była kolejna czystka.
Kolejną zasługą Rude jest przysporzenie doświadczenia Jopowi, czy Jop z tego korzysta? To raczej oczywiste.
Kolejną zasługą Rude jest zerwanie masek niektórych forumowych "kibiców"
Jest tego trochę. W porównaniu ze wszystkimi trenerami po Hyballi jego bilans jest bez dyskusji korzystny. Jopa nie liczę bo choć już jest do przodu to porównania przyjdą na koniec. Oby za kilka lat.
Tak to wszystko prawda.
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw